Over ‘Natuurijs, dun en transparant’ van Margot van den Berg
Een paar jaar terug was het flink koud in Nederland. En op de balkonrand van mijn appartement in Den Haag lag sneeuw. Toen ik even buiten was viel mij op dat op bovenop de sneeuwlaag een vreemde glanzende laag ga.
Ik ben gaan kijken en zag iets wat ik nog nooit had gezien. Dunne laagjes ijs in de mooiste vormen en vol met gaten…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Zoveel moois in de wereld! Ik deel hier wat mijn blik trokken en waar ik op zoek ben gegaan naar kader en positie. Ik hoop dat jij ziet wat ik zie: schoonheid in landschappen, uitsnedes, abstracten en macrofotografie. Met minimale bewerking en daardoor met imperfecties. Want in mijn beeld wordt het daardoor juist perfect.
Bezoek shop
