uit de verzameling van 1x
Ik ben Jazzberry Blue, een hedendaagse kunstenaar die bekend staat om levendige, abstracte creaties die vloeiende vormen en dynamische kleurenpaletten combineren. Mijn werk, geïnspireerd door geometrie en organische vormen, nodigt kijkers uit voor een visuele verkenning van beweging en emotie. Elk werk is een samensmelting van.. Lees verder…
Super
Heel mooi schilderij boven onze verwachting en werden goed op de hoogte gehouden
Mooie foto en heel snel en goed bezorgd.
Prima
Leuk contact met medewerkers, Zeer goede service.
(Translated by Google) Ordered a very beautiful painting. It took a while for it to arrive, but it was definitely worth the wait. (Original) Erg mooi schilderij besteld. Duurde wat lang voordat die er was maar zeker de moeite waard om erop te wachten.
(Translated by Google) Werk aan de muur produces very beautiful paintings. The art-frame system is very easy and beautiful. Ordered multiple canvases for our care institution. The last order had a size error, this was resolved very quickly and pleasantly. (Original) Werk aan de muur levert erg mooi schilderijen . Het systeem art-frame is erg makkelijk en mooi. Meerdere doeken besteld voor onze zorginstelling. Bij laatste bestelling was er een fout qua maat gemaakt, dit werd super snel en aangenaam opgelost.
Zeer vriendelijke en snelle service, het eindresultaat van het werk dat voor ons gemaakt is, is geweldig, we zijn er heel blij mee!
Neem de tijd en ervaar de vele mogelijkheden
Door het “tool” heb je een goed inlevingsvermogen om het thuis aan de muur te ervaren of het bij het interieur past en de maat zelf kun5 bepalen.
Doek van goede kwaliteit en makkelijk te vervangen door ander canvas. Steeds een andere look per seizoen. Top
Supermooi
Om ons vakantiehuisje op te fleuren hebben we foto's op canvas laten printen. Vanwege Black Friday en de feestdagen duurde de levering wat langer dan gebruikelijk (werden we netjes over geïnformeerd) maar het resultaat was het wachten meer dan waard. Supermooie werken zijn het geworden. Alles degelijk verpakt om beschadigen te voorkomen.
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits
Goede service en kwaliteit. Ze denken mee. Ik kreeg foto's toegestuurd hoe het zou staan op onze muur. Wij zijn voor de grote variant gegaan en het staat super. Ook de bezorging ging volgens afspraak. Echt aan te raden!
mooie canvasfoto
mooie canvasfoto goed verpakt maar nogal duur