Over ‘Nieuw leven vindt een weg’ van Daniëlle Eibrink Jansen
Op een gevallen boomstam in het bos vond ik deze nieuwe scheut. Door gebruik van de 85 mm lens komt deze mooi los van de onscherpe achtergrond. Op die manier kon ik het verhaal in dit beeld mooi vastleggen: overal waar verval is vindt nieuw leven zijn eigen weg.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Passie voor fotografie, waar komt zoiets vandaan? Het mooie is dat iedere fotograaf hier een eigen antwoord op heeft. Voor mij vloeit het voort uit kunnen stilstaan in het moment, loskomen van de hectiek van de dag, en de tijd nemen voor wat je ziet. Wat je dan ontdekt zijn soms de kleinste details, maar juist die maken het leven zo mooi. Ik kan onwijs genieten van wat ik om mij heen zie, en dat dan kunnen vastleggen in een foto? Dat gevoel is onbetaalbaar.
Bezoek shop