Over ‘Oktober ochtenden’ van Louise Poortvliet
Wanneer de dagen weer korter worden wordt het aangenamer om de wekker te zetten voor zonsopkomst. Zo ook op deze ochtend eind oktober, toen een mooie lucht rond zonsopkomst werd voorspeld. Deze steiger is dan een favoriete plek op te genieten van dit schouwspel van de natuur.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Louise Poortvliet, 39 jaar en fotografeer al zolang ik me kan herinneren. Reizen en wandelen in de natuur zijn, naast fotografie, mijn grootste passies. Een perfecte combinatie, want ik ga zelden zonder mijn camera op pad. Het resultaat: een fotocollectie om trots op te zijn! Bekijk mijn reis- en natuurfoto's in mijn galerij en bestel jouw favoriet voor aan je muur!
Bezoek shop
