Over ‘Olifanten bij zonsondergang’ van Andius Teijgeler
In het Mana Pools National Park in Zimbabwe liepen deze drie olifanten op de vlakte bij de Zambezi rivier. De zon ging onder en met prachtig tegenlicht kon ik ze vastleggen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Enthousiast en prijswinnende natuurfotograaf, die veel fotografeert vanuit hutten en gedurende reizen. De focus ligt op vogels en zoogdieren. Mijn eigen website is https://www.natuurfoto-andius.nl. Daar kun je ook werken uitzoeken en mij vragen die op te laden bij Werk aan de Muur.
Ik heb een fascinatie voor Spreeuwen zwermen. Vandaar een groot aantal creatieve foto's van Spreeuwen zwermen. Ook van…
