Over ‘Onderweg naar de zon’ van Linda van Moerkerken
Onderweg naar de zon
Aan het begin van de herfst zie je ze vaak in de lucht. Die mooie V-formatie van migrerende vogels. Het einde van de zomer en het startsein voor de herfst. Prachtig hoe de natuur ieder jaar zijn gang gaat. Zonder geregel en overleg, gewoon gaan. Vleugels uitslaan en hop, vliegen maar.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Linda is getrouwd en heeft twee prachtige kinderen. Naast de liefde voor haar gezin heeft zij een grote passie voor illustreren en schrijven. Voor haar tekeningen laat zij zich graag prikkelen door de natuur, (kinder)boeken en films. Ook kunstenaars en illustratoren zoals Salvador Dali, Vincent van Gogh, Kenne Gregoire, Richard Scarry en Mies van Hout inspireren haar.
Linda werkt meestal digitaal maar ook offline tekent zij nog graag. Haar stijl kenmerkt zich door…
