Over ‘Ongelofelijk maar waar: Messerschmitt Me 262’ van Harm-Jan Martens
De Messerschmitt Me 262, ontwikkeld door Messerschmitt AG, Augsburg, was het eerste in serie gebouwde straalvliegtuig. Tussen 1943 en 1945 werden er 1433 van de tweestraalsvliegtuigen gebouwd, waarvan er ongeveer 800 tijdens de Tweede Wereldoorlog aan de Luftwaffe werden geleverd.
De Me 262 was een van de technisch meest…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
'Wat doe je met al die foto's die je maakt'? Is een vraag die me regelmatig gesteld wordt. 'Nou, soms print ik er een paar uit om zelf van te genieten', is dan mijn standaard antwoord. Ik merk de laatste tijd dat meer en meer mensen genieten van mijn foto's en daarom heb ik deze webshop opgezet: zodat jij kan genieten van de foto's die ik maak van veelal militaire vliegtuigen en helicopters.
Mijn naam in Harm-Jan Martens en na een…