Over ‘Onze tomatenplanten’ van Kristel van der Zwaag
Hoewel mijn vriend niet zo veel heeft met tuinieren, plantten we dit jaar de zaden van de tomatenplanten samen. De planten deden het heel goed, en aan het einde van de zomer hadden we prachtige grote tomatenplanten met heel veel kleine rode tomaatjes in de tuin.
Af en toe kwam er zeker een slak langs, maar het waren er niet zo…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik maak om verhalen te vertellen. Vaak zijn dat verhalen waarvan ik denk dat ze meer aandacht verdienen. Thema’s die dan vaak terugkomen zijn biodiversiteit, gelijkheid voor mens en dier en klimaatverbetering. Maar soms ontstaat een verhaal ook gewoon ergens in mijn fantasie.
Mijn passie ligt bij analoge technieken. Oost-Indische inkt, kleurpotloden/gouache op papier en zeefdruk zijn mijn persoonlijke top 3.
Met mijn werk hoop ik mensen met andere ogen te laten…