Over ‘Oranje in een blauwe kom collage’ van Karen Kaspar
Een enkele verse sinaasappel in een blauwe schaal op een levendige oranje achtergrond is het onderwerp van dit mixed media kunstwerk. Ik begon aan een schilderij maar vond het niet mooi. Dus heb ik alles verscheurd en van de restjes papier een collage gemaakt. Nu vind ik het mooi. Het lijkt op een mozaïek. 359
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Sinds mijn jeugd ben ik een gepassioneerd kunstenaar. Ik werk met traditionele schildertechnieken zoals aquarel, acryl, pastel en tekenen met houtskool, potlood en inkt. Voor mij is de inspiratie overal om me heen. Mijn favoriete onderwerpen zijn bloemen, dieren (vooral katten en vogels), landschappen en kleurrijke abstracte schilderijen. Ik maak graag schilderijen waarmee ik vreugde en geluk kan overbrengen op andere mensen.
Bezoek shop
