De Painted Desert (Geverfde woestijn) is een gebied van woestijnachtige badlands in het noorden van de Amerikaanse staat Arizona. De Painted Desert beslaat een oppervlakte van zo'n 378 km² en strekt zich oostwaarts uit van de Grand Canyon tot aan het Nationaal Park Petrified Forest. De Painted Desert dankt zijn naam aan de gekleurde (zand)steen formaties die rode, paarse en bruine tinten aannemen, onder andere afhankelijk van de lichtinval die gedurende de dag verandert. De werking van erosie hebben verschillende lagen van de rotsbodem blootgelegd die geologen helpen bij de vaststelling van de geologische geschiedenis van het gebied. In de woestijn zijn vele verschillende soorten fossielen aangetroffen waaronder voetafdrukken van dinosaurussen en, vooral in het Nationaal Park Petrified Forest, versteend hout. Indianenstammen als de Hopi en de Navajo bewonen het gebied al zo'n duizend jaar. De Spanjaarden, die de Painted Desert in de 16e eeuw en later verkenden, noemden het el desierto pintura. Een groot deel van het gebied ligt in het Navajo Reservaat en de bewoners gebruiken de rode klei van de woestijn voor het vervaardigen van souvenirs die bij toeristen aan de man worden gebracht.
Wil je nog eens kijken naar andere foto’s uit mijn shop? Kijk dan op https://www.werkaandemuur.nl/index/shop/nl/Gert-Hilbink/shop/27125
Heb je nog vragen over een foto kan je me mailen naar hilbinkmeijer@ziggo.nl
Hallo, leuk dat je in mijn shop een kijkje neemt. Mijn naam is dus Gert Hilbink, woon in Coevorden. Het fotograferen doe ik al sinds mijn 13e jaar, geïnspireerd door een biologieleraar op de toenmalige U.L.O. school in Coevorden. Over het algemeen fotografeer ik vooral natuur maar.. Lees verder…
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
Prachtige kwaliteit.
Ik had al eerder een canvas gekocht bij werkaandemuur en dat was erg goed bevallen.
Zo ook deze keer, keurig verpakt kwamen de twee schilderijen aan.
En ze zijn weer prachtig.
Omdat er al een ophanglipje aan zit kon ik ze makkelijk ophangen en nu hangen ze te pronken aan de muur.
Helemaal top!
Wij hebben 3 kunstwerken besteld. We hadden ze voor een bepaalde datum nodig, en ze hebben er alles aan gedaan om op tijd te leveren en dat is gelukt! Heel fijn.
Een compliment voor jullie team, voor de inzet, goede communicatie, maar ook voor het inpakken van de kunstwerken, dat een product zo goed wordt ingepakt zien we nog zelden en alles was in orde.
We zullen jullie bedrijf zeker aanbevelen bij anderen.
Prachtige werken en zeer goede kwaliteit
Prachtige werken en zeer goede kwaliteit.
Bereikbaarheid van de Klantenservice erg goed en vriendelijk.
prachtig
Het is nog mooier dan ik verwachtte
Ben er heel blij mee
Ziet er verzorgd uit
Prima kwaliteit afdruk en degelijk frame.
Mbv duidelijke handleiding was frame eenvoudig in elkaar te zetten en zit het doek mooi strak. Ophangsysteem werkt eenvoudig ook het waterpas hangen. Blij mee.
Werk vandaag ontvangen, en niks op aan te merken. Top!
Mooie uitvoering en vlotte service
Wij hebben een foto op canvas uitgekozen uit de collectie, met een grote maat (210 x 70). De kleuren zijn prachtig en het doek is mooi glad. We zijn goed op de hoogte gehouden van de status van onze bestelling en die is volgens afspraak geleverd. Wij zijn zeer tevreden.
Leveren mooi werk af. Goed en prettig bereikbaar. Snelle afhandeling en voelde me echt klant waar ze veel moeite voor deden. Toppie!
Ruime keuze en goede kwaliteit!
Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Super persoonlijke service
Super persoonlijke service, en contact voor dat we gingen bestellen en ook daarna.
Indien we weer een foto willen gaan we zeker weer met hen in zee