Over ‘Poppies Pop Art - digitale collage’ van Aribombari - Ariane Nijssen
Een collage van klaprozen in brilliant magenta of hot pink. De bloemen zijn gemaakt als een papieren collage van handgeschilderd papier. De vele lagen in elke poppy, met de zichtbare penseelstreken en structuur van het originele papier geven deze collage ongekende diepte.
De repetitie van de bloemen doen denken aan de pop art werken…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ariane is een Nederlandse die al 25 jaar in het westen van Australie woont en daar een paar jaar geleden is overgestapt van financiele marketing naar het maken van papierknipkunst.
Je kan het warme zonnige klimaat waar ze woont terugzien in haar collages!
Papier is haar favoriete materiaal. Voordat ze het papier knipt tot kleurrijke mini collages, geeft ze het papier kleur en struktuur door het te bedrukken op een gelplate.
Gelprinting is een vorm van…
