Over ‘Portret koe in de wei’ van Ans Houben
Witte koeien, bewerkt in zwart-wit met hoorns in de wei. Koeien hebben altijd zoiets vrolijkmakends over zich, als ik aan het fotograferen ben komen ze altijd met hun natte snuiten nieuwsgierig naar het hek en ja ... daar maak ik dan weer dankbaar gebruik van.
Mijn camera staat standaard in de RAW stand
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het gebeurt maar zelden dat ik de deur uit ga zonder mijn full frame camera. Overal is schoonheid in te vinden en het allerliefst maak ik gebruik van het op dat moment aanwezige natuurlijke licht.
Naast fotografie ben ik van jongs af aan geïnteresseerd geweest in figuratieve en abstracte kunsten.
Ik volgde o.a. een hbo docentenopleiding Handvaardigheid (bevoegd)
