Over ‘Portret van een ijsbeer’ van Schinuuk
Deze ijsbeer wacht in Churchill, aan de oever van de Hudsonbaai, op het pakijs. Hij staat op gedroogd zeewier, dat hij graag vers uit de zee als tussendoortje eet. De lichtoranje tint van de foto is te danken aan het licht van de herfstzon. Door de structuur van de vacht en de zonnestralen lijkt de ijsbeer een beetje crèmekleurig.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Goedendag, mijn naam is Lilly Langer, ik ben een jonge hobbyfotografe. Ik ben er trots op dat Zwitserland mijn thuis is. Het liefst fotografeer ik de natuur zoals ik die ervaar. Ongeveinsd: het gras is nu eenmaal niet altijd weelderig groen. Ik reis veel en probeer daardoor de schoonheid van dieren op elk continent vast te leggen.
Bezoek shop