Over ‘Priorij Lanercost, Engeland. Interieur van de crypte.’ van Patricia Hofmeester
Spectaculair en rijk versierd gewelfd plafond en steunpilaren bij de ruïnes van de historische priorij van Lanercost in Cumbria, Engeland.
De priorij van Lanercost, de overblijfselen van een Augustijner priorij, ligt in het landschap van Cumbria, op minder dan een kilometer van de Muur van Hadrianus.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hallo en welkom! Ik ben Patricia Hofmeester, kom uit Rotterdam en woon al meer dan veertig in jaar in het mooie Groningen. Fotografeer al zeker bijna 50 jaar en werk de laatste tijd ook met digitale kunst en vind ook dat heel leuk om te doen.
Hopelijk vind je werk dat je mooi vindt. Ik ben hier net begonnen dus er komt nog veel nieuws aan. Veel plezier met het bekijken.
