Over ‘Rekindled (Opnieuw ontvlamd)’ van Nicole de Geus
Iedereen heeft een innerlijk vuur. Iets dat hen drijft, iets dat hen gelukkig maakt. Dat innerlijk vuur is iets om te koesteren.
De wereld is echter een rommelige plaats. Er ligt overal ruis op de loer waardoor het vuur getemperd wordt. Soms tot er nog smeulende kooltjes over zijn of zelfs volledig uitgedoofd.
Als een…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het woord creativiteit wordt veelal geassocieerd met 'knutselen' en 'hobbymatig tijdverdrijf'. Volgens sommigen zonder een nut, of niet-essentieel. Volgens mij is creativiteit onmisbaar en ik zie het als een gave. Fantasie noem ik liever Verbeeldingskracht en de kracht van iets scheppen, iets maken, oftewel creatie maken ons als mens uniek.
Al mijn gehele leven voel ik een drang tot creatie. Tot het vertalen van een verhaal in mij naar de…
