Bloesem boom, Amsterdamse bos. Ik heb het werk "Resting on my Knees" genoemd, omdat de vorm van de boom net een persoon is die voorrover buigt en leunt op zijn knieen om uit te puffen. In het Amsterdamse bos waar veel joggers lopen vond ik dit wel toepasselijk. Het bankje in de verte lijkt uit te nodigen om te gaan zitten en oogt door de verhouding, het staat in de verte, iets vreemds.
Hasselblad Master categorie landschap en natuur. Eerste prijs en gouden medaille winnaar Trierenberg Circuit. Ik wil iedereen bedanken die via Werk aan de Muur een werk van mij heeft aangeschaft. Door de wet op bescherming van privacy gegevens heb ik helaas geen inzage in wie mijn werk koopt.. Lees verder…
(Translated by Google) Beautiful canvas print. Truly top quality. (Original) Prachtige afbeelding op canvas. Echt top kwaliteit.
Snelle botte en correcte levering
Door de drukte van alle feestdagen werd je op tijdens het bestellen al geattendeerd op een mogelijke vertraging bij de bezorgdienst(en).
Hiervan ben ik netjes op de hoogte gehouden.
Ruime keuze en goede kwaliteit!
Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
We zijn heel blij met het werk aan de muur gedrukt op doek. Als je uitgekeken bent op het werk is deze makkelijk te verwisselen voor iets anders. Je hoeft geen nieuwe lijst aan te schaffen.
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop
Super te service en perfecte levering.
Een prachtig schilderij, ik ben er hartstikke blij mee. Prima prijs, goede afwikkeling en snelle bezorging. Maar vooral een hele goede service via de mail. Lianne bedankt!
Er wordt snel gereageerd op vragen en men komt zelf ook met ideeën en tips. Het eindresultaat van het akoestische doek is heel mooi geworden.
Zeer vriendelijke en snelle service, het eindresultaat van het werk dat voor ons gemaakt is, is geweldig, we zijn er heel blij mee!
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice
Fantastisch
Wat een super systeem dat art frame
Zo mooi, en zo makkelijk
Ik ben alleen maar enthousiast
Perfect
Mooie schilderijen foto’s etc