Over ‘Rode heidelibel, libel op bloem’ van Hanneke Louwerse
De ragfijne vleugels van deze Rode Heidelibel schitteren in de zon. Deze libelle heeft een kapotte vleugel, Die kwetsbaarheid en het imperfecte vond ik mooi om te fotograferen. De foto is genomen in waterloopbos in Flevoland.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Hanneke: kunstenaar, illustrator, gedragswetenschapper en fotograaf.
Mijn werk ontstaat vanuit een nieuwsgierige blik op de wereld om me heen. Ik ben voortdurend op zoek naar schoonheid, sfeer en kleine details die in het dagelijks leven gemakkelijk over het hoofd worden gezien. Of ik nu schilder, illustreer of fotografeer: mijn werk draait om het vastleggen van een gevoel en het creëren van een beeld dat rust, verwondering of herkenning oproept.
Als…