Mooie rode tulpen.
Mijn naam is Saskia Bon, geboren in 1981 in Haarlem.
Samen met mijn man en twee dochters woon ik in Hoogwoud.
Fotografie is een grote hobby en op deze manier vind ik het leuk om mijn werk te verkopen...
Lees verder…
(Translated by Google) delivered promptly and 100% satisfied. TOP! (Original) keurig afgeleverd en 100% tevreden. TOP!
Mijn muur is tot leven gekomen
Ik ben ademloos
Helemaal top
Hele mooie keuze aan beeld materiaal. Snelle levering en zorgvuldig verpakt. Ik ben blij!
(Translated by Google) Very nice work. Shipping was very neat and well packed. Recommended! (Original) Zeer mooi werk. Verzending was zeer verzorgd en goed verpakt. Een aanrader!
Perfect
Perfecte service!
Pakket was kwijtgeraakt, toen is er gelijk een nieuw schilderij besteld door werk aan de muur en tussendoor werd ik elke keer netjes op de hoogte gehouden door de klantenservice. Het schilderij kwam binnen en was prachtig. Top service!
(Translated by Google) I had seen a print but I didn't want the print in its entirety and with special dimensions. Customer service thought along with me and now I have exactly what I wanted! Thanks? (Original) Ik had een print gezien maar ik wilde de print niet in zijn geheel en met een speciale afmetingen. Klantenservice dacht met me mee en ik heb nu precies wat ik wilde! Thanks?
Leuke print en super snelle levering. TOP!
Super snelle levering met dank aan jullie klantenservice!
Prima ervaring, prachtige foto's in mooie lijsten. En super goed ingepakt zodat het niet beschadigen!
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
Leveren mooi werk af. Goed en prettig bereikbaar. Snelle afhandeling en voelde me echt klant waar ze veel moeite voor deden. Toppie!
Top service!
Erg goede bezorg service! Bij aankomst van het eerste schilderij was de doos beschadigd. Dit kwam de bezorger zelf melden aan de deur. Samen hebben we gekeken als het schilderij ook beschadigd was. En die was inderdaad wat beschadigd. Dit vond hij zelf ook onacceptabel. De bezorger kende de mensen van werkaandemuur goed en hij zou regelen dat we een nieuwe kregen. En een paar dagen later werd er een nieuwe bezorgd zonder er ook maar iets te voor te doen. Pure klasse! Het schilderij ziet er ook top uit en alles wordt netjes afgewerkt.