Over ‘Rondje met de hond — Flatiron, New York’ van Maarten Steunenberg
Deze foto maakte ik in Madison Square Park, New York, op het hondenveldje aan de voet van het Flatiron Building. Een winterochtend: kale platanen, mensen met hun handen in de zakken, honden die het park voor zich opeisen — en daarboven dat iconische gebouw, als een schip dat door de stad vaart.
Wat me raakt aan dit beeld is de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik fotografeer in zwart-wit. Geen nostalgische keuze, maar een radicale: kleur leidt af, contrast onthult. Wat overblijft is licht, lijn en het juiste moment — van de skyline van New York tot Mount Fuji en mijn woonplaats Amsterdam. Elke foto vangt de sfeer van de plek - en nodigt uit om lang naar te kijken.
Bezoek shop
