Over ‘Roodborstje’ van MishMash van Heukelom
het roodborstje, ik word altijd zo blij als ik hem in mijn tuin zie verschijnen! wat is dat toch die magie met het roodborstje. het geeft een gevoel van thuis zijn. een gevoel van natuur om je heen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Wij zijn Stephan en Loïs, we houden van mooie beelden en we houden van delen. Als we ergens iets creatiefs in zien leggen we dit vast, zowel als foto als ook in een schilderij. Schilderen doen we digitaal. Onze naam MishMash hebben we gekozen omdat we verschillende dingen aanbieden, gemaakt door verschillende mensen, op verschillende locatie's. We doen het samen, als gezin.
Bezoek shop
