De foto is genomen bij Pete's gas station Museum in Williams Arizona. De sfeer die ik probeer te creeeren is de vijftiger jaren in de schemering. Orgineel is de foto bij daglicht gemaakt. Ik hoop dat de sfeer goed overgebracht is met deze photoshop bewerking.
Fotograferen doe ik al vanaf mijn jeugd. Op mijn 18de kocht ik een tweede hands Minolta XE-5 en daarna volgden er meerdere. Ben Minolta en daarna Sony altijd trouw gebleven. Ook alle ooit aangeschafte toestellen en lenzen heb ik behouden.
Qua fotografie vind ik ALLES leuk. Dat is in mijn shop..
Lees verder…
NederlandUitstekende service. Top!
NederlandWij waren op zoek naar een oplossing voor het galmen in onze nieuwe woning. Hebben nu een illustratie op doek met akoestisch materiaal er achter. Werkt fantastisch en de lijst en doek zijn van hoge kwaliteit. Zeer eenvoudig te monteren en erg fraai afgewerkt.
Nederland
Super!
Mooie print. Goede kwaliteit behang. Goede service (meedenken in mogelijkheden). Snel.
Nederland
Super tevreden
tijd terug werk besteld. Na de bestelling vriendelijke emails en duidelijke opvolging voor de levering. Helaas bleek dat bij het ophangen het werk heel licht beschadigd was; heel vriendelijk werd dit direct opgepakt en een nieuwe gestuurd. Dit kan altijd tijdens transport gebeuren maar houding en snelheid van handelen om het te herstellen is een voorbeeld voor velen.
NederlandFantastische service: goed advies, maatwerk geen enkel probleem, snelle levering, goede communicatie (er was iets mis gegaan bij de post; ik werd direct geïnformeerd), mooi resultaat!
Nederland
Fantastisch!
Prachtige werken, service is ook goed. Je wordt goed op de hoogte gebracht van de status van je bestelling! Canvas is ontzettend mooi geworden, erg blij mee.
NederlandRuime keuze. goede informatie. Snelle service en nazorg. Persoonlijke benadering
Nederland
Klacht serieus en snel opgelost
Bij een klacht op hun product antwoordde Werkaandemuur zoals je zou mogen verwachten van een professioneel bedrijf en tot onze grote tevredenheid. Wij zijn een tevreden klant gebleven en raden dit bedrijf aan.
Nederland
Wij zijn heel blij
Onze eeuwenoude danseressen passen prima bij het nieuwe interieur
Handig om voor de tijd met de app te kunnen bepalen hoe groot en waar ze het beste uitkwamen
Nederlandgoei service snel in huis helemaal top
NederlandZeer veel keus en het online advies van de medewerkers is helemaal top! Ben erg goed geholpen bij het zoeken naar een geschikt werk.
Nederland(Translated by Google) The 3 works that have already arrived exceed my expectations, the colors are fantastically beautiful, they are canvases that are very beautifully stretched, beautifully finished, but I always have trouble with the delivery people who never call when they deliver an order, we live on the 2nd floor on Saturdays. We have looked again and again downstairs, using the lift, but the last time my partner went to look at 10 p.m. still no packs, there are still two works left that were going to be delivered on Saturday afternoon in 9160 Lokeren on Sunday, I will see in a text message that the works are in St Niklaas, that is a Merwe if they are delivered at home here, put them in the entrance hall on the wall where everyone can get hold of them, even the people who pass by on the sidewalk because those delivery people have never heard a bell heard and if they don't call we don't know they are there (Original) De 3 werken die al toegekomen zijn die overtreffen mijn verwachtingen de kleuren zijn fantastisch mooi het zijn canvassen die zijn heel mooi opgespannen prachtig afgewerkt alleen heb ik wel altijd last met de bezorgers nooit bellen die als ze een bestelling brengen wij wonen op het 2de verdiep zaterdag hebben we keer voor keer gaan kijken beneden wel met de lift maar de laatste keer is mijn partner gaan kijken om 22 u nog steeds geen pakken er zijn nog twee werken achter die gingen zaterdag middag geleverd worden in 9160 Lokeren zondag zie ik dan in een sms dat de werken in St Niklaas staan das wel een Merwe als hier thuis geleverd worden zetten die in de inkomhal aan de muur waar iedereen ze maar mee te pakken heeft zelfs de mensen die passeren op het voetpad want die bezorgers hebben hebben nog nooit van een bel gehoord en als ze niet bellen weten wij niet dat ze daar zijn