Over ‘Rustende Gorilla portret’ van Sascha Bakker
Het Bwindi national park in Oeganda is een van de drie bossen waar de Berggorilla nog leven in het wild. Na uren zoeken stuitten we op een familie van 14 gorilla’s. Dit magische moment heb ik vast mogen leggen. Dit is een van de foto’s tijdens die trip.
Op een open stuk in het bos ligt deze zilver rug Gorilla te relaxen. Hij…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik reis veel en vanuit mijn passie voor reizen is de liefde voor fotografie gevloeid.
Wat begon als het vastleggen van persoonlijke foto's van mijn reizen is dat gegroeid tot het maken van fotoreportages. Ik probeer mijn foto’s zo puur mogelijk te houden zodat iedereen, waar dan ook, kan meegenieten van de momenten die ik heb mogen meemaken en vastleggen.
Ik ben een reisfotograaf wat betekend dat ik multifunctioneel moet zijn, ik maak portret, landschap,…
