Schaduwen van Remco Monteiro

Koop dit abstracte kunstwerk Schaduwen van Remco Monteiro als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
137,-123,- - 10 %
Of betaal 3x 41,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1767795
Schaduwen van Remco Monteiro
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1767795 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.489 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Remco Monteiro

Almere, Nederland

Over ‘Schaduwen’ van Remco Monteiro

Een grafische zwart wit straat foto waarbij het door reflectie lijkt alsof de schaduwen van beide personen een andere kant op vallen. Het beeld straalt eigenzinnigheid als ook misschien wel eenzaamheid / alleenheid uit.

Origineel gemaakt door Remco Monteiro.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Remco Monteiro
Almere, Nederland

Vanuit werken met 35mm-films en een donkere kamer ben ik volledig overgestapt op digitale fotografie. Mijn liefde voor zwart-wit foto's en fotografie is nooit veranderd. Of ik nu met “ouderwetse” film werk of digitale apparatuur gebruik, ik zie scènes in mijn hoofd al vooraf in zwart-wit, waarschijnlijk omdat ik al zo lang met zwart-wit bezig ben.

Of het nu analoog of digitaal is, mijn belangrijkste focus ligt op het maken van sterke beelden met mijn camera. Ik…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten