De pier bestaat uit een geheel overdekte wandelpromenade met daarboven een open wandeldek en aan het uiteinde drie (tot 2016 vier) eilanden. Op het achterste eiland rechts (het toreneiland) staat een uitkijktoren met op 45 meter hoogte een uitkijkplatform dat - bij ideale weersomstandigheden - zicht tot 17 kilometer biedt. Aan de voet daarvan bevindt zich een pannenkoekenrestaurant en op de toren staat een bungeejumpinstallatie. In het gebouw op het voorste eiland links (zonne-eiland of Zuid eiland genoemd) is een restaurant (Pier Zuid) gevestigd. Het achteraf aan de pier toegevoegde stalen eiland lag het verst in zee en was als enige niet direct verbonden met de wandelpromenade, maar met het zonne-eiland. Tot de sluiting in februari 1991 was hier een attractie ondergebracht. Ook werd hier een aantal jaren het vuurwerk voor het Vuurwerkfestival Scheveningen afgestoken. Dit vuurwerk wordt tegenwoordig vanaf een drijvend ponton op zee afgestoken. Op het voorste eiland rechts (pirateneiland of schateiland genoemd) bevond zich een op kinderen gerichte amusementshal. De opbouw op dit eiland is in 2015 verwijderd, in afwachting van de bouw van een reuzenrad. Dit reuzenrad met de naam Skyview De Pier werd in 2016 officieel in gebruik genomen.
Ik loop, ik stop, ik kijk, ik klik... Lees verder…
Super tevreden over de levering, communicatie en erg goede kwaliteit!! Heel blij met het resultaat en een bedrijf waar ik terug zal blijven komen. Echt een aanrader!
prachtige schilderijen besteld ben er heel blij mee .Heb ze weel op canvas genomen dat leeft heel mooi in de ruimte.
Prachtig materiaal, goed afgebeeld in de webshop en zorgvuldige aflevering.
Inmiddels het derde werk aangeschaft en zoals eerdere werken fantastisch.
Vorige keren telefonisch contact gehad en zeer goed advies gehad kortom een heel goed gevoel heb ik bij We er k aan de muur.
Prachtige afwerking, levering volgens afspraak, uitstekend verpakt, telefonische hulp prima. Kortom: een zeer tevreden klant
Zeer tevreden!
Tijdens het vervoer was er een beschadiging opgetreden. Dit is door Werkaandemuur keurig en netjes opgelost.
Met als resultaat dat wij nu een pracht van een kunstwerk in onze woonkamer hebben hangen.
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Wij hebben een heel goede ervaring met dit bedrijf. Wij vonden de website heel handig om te zoeken. Het gewenste formaat kan je zelf aangeven. Ook de informatie over de bezorging en de bezorging was prima.
(Translated by Google) The 3 works that have already arrived exceed my expectations, the colors are fantastically beautiful, they are canvases that are very beautifully stretched, beautifully finished, but I always have trouble with the delivery people who never call when they deliver an order, we live on the 2nd floor on Saturdays. We have looked again and again downstairs, using the lift, but the last time my partner went to look at 10 p.m. still no packs, there are still two works left that were going to be delivered on Saturday afternoon in 9160 Lokeren on Sunday, I will see in a text message that the works are in St Niklaas, that is a Merwe if they are delivered at home here, put them in the entrance hall on the wall where everyone can get hold of them, even the people who pass by on the sidewalk because those delivery people have never heard a bell heard and if they don't call we don't know they are there (Original) De 3 werken die al toegekomen zijn die overtreffen mijn verwachtingen de kleuren zijn fantastisch mooi het zijn canvassen die zijn heel mooi opgespannen prachtig afgewerkt alleen heb ik wel altijd last met de bezorgers nooit bellen die als ze een bestelling brengen wij wonen op het 2de verdiep zaterdag hebben we keer voor keer gaan kijken beneden wel met de lift maar de laatste keer is mijn partner gaan kijken om 22 u nog steeds geen pakken er zijn nog twee werken achter die gingen zaterdag middag geleverd worden in 9160 Lokeren zondag zie ik dan in een sms dat de werken in St Niklaas staan das wel een Merwe als hier thuis geleverd worden zetten die in de inkomhal aan de muur waar iedereen ze maar mee te pakken heeft zelfs de mensen die passeren op het voetpad want die bezorgers hebben hebben nog nooit van een bel gehoord en als ze niet bellen weten wij niet dat ze daar zijn
Super mooi werk aan de muur
Vriendelijke mensen en super snelle service.
Fantastisch!
Een hele mooie scherpe productie. Fantastisch!
Prachtig werk aan de muur en uitmuntende service!
Door de Corono crisis kreeg ik te horen dat de levering van het werk aan de muur twee weken vertraging op zou lopen. Ik wilde het werk echter als cadeau geven. Werk aan de muur heeft alles op alles gezet om het werk toch op tijd te bezorgen. Wederom enorm bedankt voor deze service en de geweldige kwaliteit van het werk!
Fantastische service: goed advies, maatwerk geen enkel probleem, snelle levering, goede communicatie (er was iets mis gegaan bij de post; ik werd direct geïnformeerd), mooi resultaat!