Over ‘Schijnpapapaver’ van Cobi de Jong
Het was de tijd van de Schijnpapaver, het late voorjaar. Deze mooie tere bloem zien we naar mijn smaak altijd te kort bloeien. Dus het moment om deze bloem te fotograferen om er nog langer van te kunnen genieten. Met name het doorschijnende karakter van de bloemblaadjes komt mooi uit door het natuurlijke licht te gebruiken van bovenaf.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
De kunstenaar Cobi de Jong volgde haar opleiding in België aan de Academie voor Schone kunsten in Arendonk met als specialisme tekenen. Sinds enige tijd pakte zij haar fotografiewerk weer op. Zowel in haar tekeningen als haar foto’s werkt zij graag in een minimalistische stijl met een voorliefde voor lijnen, vlakken en harmonie. Minder is vaak meer.
Bezoek shop
