Restanten gletsjerijs spoelen aan op Diamond beach, IJsland..
Hoi,
Ik ben Hans Vellekoop, geboren in 1962, gelukkig getrouwd en vader van twee prachtige zoons.
De fotografie heb ik pas eind 2016 'ontdekt' als een fijne en ontspannende bezigheid.
Tegelijkertijd vind ik het fijn als ik mijn gevoel, het genieten van de prachtige dingen die ik..
Lees verder…
Heeeeel mooi
Heeeeel mooi
top producten, gewlidige service
Klantvriendelijk en bereid om dingen voor de klant te regelen.
De producten zijn mooi en komen goed beschermd aangeleverd aan huis!
Prachtige kunst voor aan de muur
Uitmuntende mooie kwaliteit kunststukken. Echt blij mee. Ook altijd leuk om op de site te kijken. Na bestelling is het zo in huis.
We hebben 2 hele mooie canvas schilderijen gekocht en ze zijn prachtig. Hadden ons wel in 1 schilderij vergist qua grootte maar konden hem gelukkig op een andere plek hangen. Maar ze zijn heel erg mooi en goed afgeleverd.
Zeer tevreden, ook de service. Zijn makkelijk te bereiken per telefoon. Uiterst vriendelijk geholpen. Komen afspraken na. Echt top? prachtig schilderij, volgens verwachting.
Zeer aan te bevelen
Wederom prachtige canvas print ontvangen. Zorgvuldig verpakt en tijdig geleverd.
Prachtig materiaal, super verpakt aangeleverd! Klasse
Prima werk, alles uitstekend samengesteld en verpakt!
De hulp die je krijgt bij het aankopen van een werk aan de muur vond ik zeer prettig.
Méér dan geweldig, indrukwekkende website, voor ieder wat wils.
GEWELDIGE SERVICE, mooi werk geleverd.
Echt een aanbeveling.
We zullen hier indien mogelijk zéér zeker vaker gebruik van maken.
Wij hadden 2 werken vrijwel tegelijkertijd besteld. Nadat het eerste werk op het afgesproken moment geleverd was, heb ik contact opgenomen met de vraag waar nummer 2 bleef. Ik werd uiterst vriendelijk en kundig te woord gestaan en er werd mij verzekerd dat het werk de week erna geleverd was. Dat gebeurde ook. Beide werken zijn van hoge kwaliteit en voldeden helemaal aan onze verwachingen.
Correct behandeld. Snelle afhandeling van mijn bestelling.
Heb helaas nog geen foto gemaakt.
Enorme variatie aan werken en een fijne kwaliteit/prijs verhouding.
Door onze schoondochter maakten we kennis met werk aan de muur. Zij is fotografe en verkoopt haar sfeervolle foto's via deze website. Ook vertelt zij over de diverse materialen waarop het werk afgedrukt kan worden. En regelmatig komt er op Facebook weer een aanbieding of mooi werk langs. Zo ontdekte ik dit werk en dat was precies wat volgens ons precies zou passen op de plek die we na onze verhuizing nog moesten opvullen.