Decoratieve kunst
Bedacht door Treechild, gevisualiseerd met AI.
Treechild heet eigenlijk Nina en woont als freelance kunstenares met haar gezin in Nederland. Nina is geboren in Berlijn, in de creatieve wereld: Haar vader nam haar al op jonge leeftijd mee naar zijn eigen vernissages en tentoonstellingen. Als klassieke autodidact leerde Nina zichzelf tekenen en fotograferen voordat haar.. Lees verder…
Hele mooie foto
Prachtige foto op mooi materiaal en goed afgedrukt.
Makkelijk op te hangen.
Heel handig dat je bij het kiezen de foto digitaal in je interieur kunt plaatsen, zodat je weet dat kleur en maat goed is.
Snel en vriendelijk in de communicatie, en leveren ook een mooi eindproduct
Gisteren zijn mijn twee schilderen geleverd. Prachtige kwaliteit. Ik ben heel erg tevreden met mijn eye-catchers. De keuze is enorm, goede communicatie, snelle levering. Een dikke tien!
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
(Translated by Google) Beautiful addition to our interior (Original) Prachtige aanvulling op ons interieur
Het uitzoeken en bekijken van alle soorten kunst en versiering is alleen al een feestje. Dan kun je ook nog kiezen uit verschillende stijlen van omlijsting. Als kers op de taart een goede service, mooie producten en heel betaalbaar. We zijn blij en tevreden!
Goede communicatie vooraf via de mail en per telefoon.Fijn dat er zo mee gedacht wordt en dat er advies gegeven wordt.Snelle levering, prima kwaliteit! Mede hierdoor zijn we erg blij met het resultaat. .
Super service
Kwalitatief mooie schilderijen en ook geven ze goede service.
Snelle levering, leveren prachtig werk!
Mooie duidelijke site, gemakkelijke bestelprocedure
Top kwaliteit!
Zeer goed ingepakt.
geweldige mooie kwaliteit en uitstekende service
Ben zeer tevreden met jullie aandacht en werkwijze.
Foto kan ik helaas nog niet sturen omdat het schilderij nog niet aan de muur hangt.
Het is een verjaardags cadeau voor mijn vrouw en die is pas 14-11 jarig.
Maar als hij hangt zal ik aan jullie denken.
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits