Over ‘September Morn’ van Ingrid de Vos - Boom
De zon komt op op de eerste herfstdag van 2020 boven de Lek. Toen ik de avond er voor het weerbericht hoorde (mist!) besloot ik de wekker te zetten om de opkomende zon die door de mist heen op kwam te kunnen fotograferen. De ganzen waren de bonus.
Het was al redelijk licht en ik dacht even dat ik misschien toch het moment gemist…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Als dochter van een fotograaf kreeg ik de liefde voor fotografie van jongs af aan mee. Wat begon als verwondering, groeide uit tot een blijvende passie voor het vangen van licht, sfeer en detail.
Ik hou van de natuur en vooral van bloemen, dus dit zie je het meest terug in mijn werk. Maar ik hou ook van steden, al zoek ik daar ook graag de stadsparken op. Stukjes natuur tussen de drukte.
Ook zul je veel foto's van Frankrijk tegenkomen in mijn shop. Frankrijk…
