Over ‘Sint Servaas brug Maastricht, zwart wit’ van Pascal Lemlijn
Panorama foto van de Sint Servaas brug in Maastricht. Door het gebruik van een ND filter (dat veel licht tegen houdt) kun je zelfs overdag lange sluitertijden gebruiken, zoals hier 30 seconden. Daardoor krijgt het stromende water een mooie egale, wazige 'look'.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben fotograaf in Maastricht en ben gespecialiseerd in panoramafoto's van deze mooie stad. Daarnaast maak ik graag macrofoto's en (panorama) landschapsfoto's. Ook tijdens mijn verre reizen naar o.a. Azie, Zuid Amerika, Midden Amerika en Zuid Afrika maak ik natuurlijk graag mooie foto's. Ook fotografeer ik veel concerten en festivals, o.a. voor 3voor12. Tot slot werk ik freelance voor diverse bedrijven.
Bezoek shop
