Over ‘Skógafoss’ van Thomas Heins
Tijdens onze reis naar IJsland realiseerden we ons al snel dat er overdag veel te veel mensen op de populaire plekken waren. Daarom gingen we meestal pas heel laat op de avond op tour. Hier bij Skógafoss waren er echter zelfs op dit tijdstip nog mensen. Maar ik denk dat deze mensen je een beter idee geven van de grootte van deze waterval.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Thomas en ik fotografeer sinds 2021. Ik ben met deze hobby begonnen toen we naar Scandinavië reisden. In het begin nam ik alleen foto's met een mobiele telefoon. Maar ik merkte al snel dat de mogelijkheden met een mobiele telefoon beperkt zijn. Kort daarna kocht ik mijn eerste camera en vanaf dat moment ben ik me nog meer gaan bezighouden met fotografie.
Mijn doel is om de wereld te laten zien zoals ik hem zie.
