Over ‘Smoking’ van Linda van Hagen
In dit opvallende portret zie je een vrouw met rode lippen en een grote oranje zonnebril. Ze rookt geen sigaret, maar een potlood. Uit haar mond en haar hoofd komt rook, die zich vormt tot zachte wolken. Het is alsof haar gedachten letterlijk in rook opgaan.
Dit beeld is speels en surrealistisch, maar met een duidelijke knipoog.…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben een beeldmaker met een hoofd vol verhalen en een hart voor het surrealistische. Beelden ontstaan bij mij van binnenuit – soms helder, soms mistig, maar altijd geladen met gevoel.
Mijn werk beweegt zich op het snijvlak van werkelijkheid en surrealisme. Ik zoek naar humor en de schoonheid van het ongemakkelijke.
Elk beeld is een vertaling van wat zich in mijn hoofd afspeelt – een soort visuele dagboekpagina’s, voor wie durft te kijken. Soms met een vleugje humor.
