Over ‘Sneeuw #03’ van Fabrizio Gallo
Dit beeld maakt deel uit van de Neve-collectie, een serie foto's gemaakt op Fujifilm Velvia 50 ASA diafilm. Elke foto draagt een unieke titel, "Neve", en vertegenwoordigt een variatie op het thema van sneeuw als visuele materie.
In dit werk wordt sneeuw niet beschreven, maar geïnterpreteerd.
Zachte onderbelichting en strijklicht…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben geboren in Milaan op 28 november 1977 en woon al vele jaren in Bormio, waar ik werk als skileraar en eindeloze inspiratie put uit de omliggende bergen en natuur.
Fotografie gaat voor mij niet alleen over weergave, maar ook over interpretatie. Veel van mijn foto's zijn geen eenvoudige landschappen, maar visies gevormd door de unieke gevoeligheid van de camera.
Ik probeer details, licht en sferen vast te leggen en te benadrukken die vaak aan het blote oog…
