Over ‘Spaanse en Canarische vlaggen’ van LoesMariaLouisa
Op een pleintje in de Vegueta buurt in Las Palmas wapperde zowel de Spaanse als de Canarische vlag mooi naast elkaar.
Op het pleintje waren, zoals op zoveel plekken, wat oudere mannen wat aan het kletsen. Er was een kapel waar wat mensen rustig nadachten.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Als fotograaf ben ik geïnspireerd door mijn passie voor reizen, waarbij nieuwe omgevingen en culturen mijn creatieve vuur aanwakkeren. Mijn favoriete bestemmingen, zoals Madeira en de Alpen, vormen de inspiratie voor mijn foto's. Ik hoop dat mijn foto's anderen zullen inspireren om de schoonheid van de wereld te ervaren en zelf op ontdekkingsreis te gaan.
Bezoek shop