Over ‘Spanje - Alhambra Granada reisfotografie’ van Raisa Zwart Reisfotografie Prints
Het Alhambra (Arabisch: قصر الحمراء - qasr alhamrā' - Rode Paleis) is een middeleeuws paleis en fort van de Moorse heersers van het koninkrijk Granada in Andalusië (Zuid-Spanje). Dit is een van de houten deuren in de binnenplaats van het paleis.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Raisa, en ik maak kleurrijke, minimalistische reisfotografie vol avontuur, wanderlust vibes en pastelkleuren. In mijn collecties vind je bijzondere stranden, fijne architectuur, botanische platen en andere landschappen en elementen die mijn aandacht trokken op de reizen die ik maak. Geniet!
Bezoek shop