Over ‘Spookdorp Craco in Italië’ van Michelle Peeters
Spookdorp Craco in Basilicata in de zool van de Laars van Italië. In de jaren 60 van de vorige eeuw vond hier een grote aardverschuiving plaats waardoor de bewoners hun huizen moesten verlaten.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Michelle Peeters (1965)
Rond mijn vijftiende ontstond mijn interesse in fotografie en film. In 1987 startte ik mijn loopbaan als ICT-specialist. Mijn vrije tijd werd echter besteed aan reizen, fotograferen en filmen. In 2006 won de fotografie het uiteindelijk. Ik volgde mijn opleiding aan de Fotovakschool en startte een eigen bedrijf, dat zich voornamelijk bezighoudt met het maken van fotoreportages.
Mijn ICT-achtergrond komt me echter nog vaak van pas, o.a.…