Over ‘Stadspark Kampen’ van Marianne van der Zee
Bij het maken van deze foto in het stadspark van Kampen had ik al "dit moet in zwart wit" in mijn gedachten. Eenmaal thuis achter de computer vond ik mijn gevoel nog beter tot zijn recht komen met een infrarood bewerking.
Met mijn digitale Canon 90D is het niet mogelijk om dat met de camera zelf te doen maar gelukkig kun je…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik geniet ervan om de dingen die me aanspreken te kunnen vastleggen met mijn camera. Hoewel ooit gestart als architectuurfotograaf vind ik het werken in en met andere disciplines ook erg leuk en uitdagend. Kleuren, lijnen, vormen vastleggen of een "eigen beeld" creëren, ik doe het allemaal even graag.
Opleiding: Ik ben gestart met een opleiding voor architectuur fotografie met als mentor Robert Oerlemans docent fotografie kunstacademie Den Haag.
Later…
