Paxos. Een parel in de Griekse Ionische Zee. Geliefd door veel bezoekers die goed zorgen voor de natuur en deze liefhebben. Eilandliefhebbers die van oorspronkelijkheid en totale rust houden. Het dappere kleine eiland dat ooit door de Griekse God Poseidon is gecreëerd is nog niet bedorven noch overspoeld door massatoerisme louter omdat aan massavertier niks te vinden is.
In de Griekse mythologie is Poseidon de god van het water, zee, paarden en aardbevingen. Hij is een van de Olympische goden en de broer van de oppergod Zeus. De god staat bekend om zijn stugge karakter en om de drietand (trident) die hij altijd in zijn hand heeft. De drietand krijgt hij van de cyclopen (éénogige reuzen) en is dan ook het symbool van Paxos. Overigens is het Romeinse equivalent van de godheid Neptunus.
Tijdens mijn eerste bezoek aan Paxos in 1987 kwam ik terecht in het vissersdorpje Loggos. Sindsdien ga ik er regelmatig heen. Het eiland is klein maar biedt verrassend veel leuke en interrassante sites. Ik ben er geïnspireerd geraakt door de prachtige baaien, olijfgaarden, schilderachtige dorpjes, verlaten molens en lokale huisjes. Het schilderij dat u hier ziet, betreft een op hellingterrassen aangelegde olijfgaard boven Marmari Beach, nabij het dorpje Loggos. Kunt u zich het gestjirp van de cicades en de geur van olijfhout in de brandende zon voorstellen? Ik wens u veel genoegen met de aanschaf van een prachtige reproductie van dit "Stenen pad naar Marmari Strand" van Loggos in Paxos.
Bestel hier uw 1e klas kwaliteit reproductie bij Werk aan de Muur. Het originele olieverfschilderij op houten paneel (50 x 40 cm) kunt u bekomen via www.briex.eu
Hedendaagse beelden en zelfs die uit het verleden inspireren mij om ze te recyclen voor re-actionair hedendaags impressionistische kunst. Mijn tekeningen en schilderijen zijn schetsimpressies in een losse en vrije stijl, de schilderijen in een kleurrijk palet. Daarnaast vervaardig ik ook collages en digitale kunstwerken (met Photoshop en/of AI).. Lees verder…
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
Leuk om weg te geven
Alles was goed en vlot geregeld, nu nog wat uitzoeken, valt niet mee er is zoveel!!
Dus nog geen foto.
Helaas zat er bij de levering stof achter het glas. Het schilderij is gratis opgehaald en de stof is verwijderd. Prima service
Zeer tevreden, ook de service. Zijn makkelijk te bereiken per telefoon. Uiterst vriendelijk geholpen. Komen afspraken na. Echt top? prachtig schilderij, volgens verwachting.
Uitstekende communicatie vanuit de klantenservice (Simone), snelle reactie en soepele service ook tav de bezorging. Canvas is heel mooi van kwaliteit en staat prachtig! Ik denk dat menig bedrijf een voorbeeld mag nemen aan de klantvriendelijkheid van Werk aan de Muur. Mijn complimemten.
De keuze is heel groot. Ze beloven wat ze doen: verzending, leverijd, prima verpakking!
(Translated by Google) Good product, delivered on time (Original) Goed produkt, keurig op tijd geleverd
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Heel mooie schilderijen
Wij hebben nu meerdere keren afbeeldingen op staal besteld en iedere bestelling is boven verwachting. Allemaal foto’s van Monique v Velzen, en allemaal even mooi.
Afwerking is perfect en ophangen super simpel.
De stukken komen ontzettend goed verpakt op het afgesproken tijdstip binnen en de communicatie is uitermate goed.
goed geregeld van afhandeling tot verpakking en kwaliteit van het werk
goede opvolging bij vragen en het geleverde voldoet boven verwachting
Fantastisch!
Een hele mooie scherpe productie. Fantastisch!
Complimenten aan de medewerkers van Werk aan de Muur
De kennis en kunde is absoluut het vermelden waard.
Er komt bij dat de vriendelijkheid van de medewerkers buitengewoon op prijs wordt gesteld.