Over ‘Stilte op de Wallberg’ van Marcel Hechler
Op een milde avond in mei stond ik op de Wallberg in Pforzheim, tussen de hoge, licht gebogen roestvrijstalen zuilen van het monument. Hun gepolijste oppervlakken vangen de hemel en weerspiegelen het avondlicht, zodat de zuilen bijna lijken te gloeien.
Precies op het moment dat de zon tussen twee zuilen doorbrak, drukte ik op de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom in mijn wereld van de fotografie! Mijn naam is Marcel Hechler en sinds vele jaren vergezelt mijn trouwe metgezel, mijn camera, mij op talloze wandelingen in de Alpen en bij mijn verkenningen van verloren plaatsen en moderne of historische gebouwen. Ik ben altijd op zoek naar het perfecte moment om de schoonheid van de natuur of de unieke sfeer van de architectuur vast te leggen.
Bezoek shop