Over ‘Straatbeeld in Napels | Italië’ van Photolovers reisfotografie
Napels is vooral bekend om de overheerlijke pizza's, om de misdaadserie Gomorra en om de was die aan balkons hangt en aan het drogen is. Napels is rauw, overweldigend en indrukwekkend. Er is zoveel te zien dat je er met gemak een week kunt ronddwalen. Het straatbeeld is kleurrijk en vak hectisch.
Ik ben twee weken in Napels…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Diana en Ronnie reizen graag naar gebieden waar weinig toeristen komen.
Met onze fotografie willen we de kijker meenemen in onze ontdekkingsreizen. Wij ontmoeten graag andere mensen en kunnen genieten van de schoonheid van een land. We willen verhalen vertellen en daarmee de kijker raken, nieuwsgierig maken, aan het denken zetten en inspireren.
Diana: " Door het reizen is mijn passie voor fotografie geboren."
Ronnie: "Ik reis het liefst…
