Streetvibes - Het straatje van Johannes Vermeer in Polaroid
Het straatje van Johannes Vermeer, wellicht even bekend als Meisje met de Parel en Het melkmeisje. Hoewel Johannes Vermeer maar weinig schilderijen heeft gemaakt in zijn helaas korte leven, zijn zijn schilderijen niet meer weg te denken uit onze Nederlandse kunstgeschiedenis.
In deze moderne variatie het straatje van Johannes Vermeer, is dit schilderij verwerkt in een Polaroid met eronder de tekst 'Streetvibes'. In donkergrijs zijn er als in een brainstorm teksten bijgeschreven en krabbels bijgetekend.
Hierdoor krijgt het werk een eigentijds sfeertje. Zachtjes schemeren er teksten en boomsilhouetten door het schilderij heen, samen met een verfstructuur. Hierdoor krijgt Het Straatje iets meer een grunge effect en past het meer bij de tekst Streetvibes.
Met dank aan de Rijkscollectie van het Rijksmuseum Amsterdam.
Ik hou enorm veel van alles wat met kunst, cultuur en creativiteit te maken heeft. Ervaren, creëren, doceren en communiceren. Via taal, beeld, non-verbaal en via de muzikale stem.
Ik ben bekend geworden met mijn inkt portretten via het televisie programma VTWonen Weer verliefd op..
Lees verder…
Zeer tevreden over de service en het vervoer van het produkt.
Mijn eerste keuze ging niet door omdat Werk aan de muur zelf niet achter de kwaliteit stond. Ik ben op een prima manier benaderd om een nieuwe keuze te maken. Dat heb ik gedaan en het resultaat is geweldig. Goed ingepakt en op tijd gekregen.
Prachtige werken van hoge kwaliteit
11 stuks werken besteld van verschillende afmetingen in acryl, prachtig resultaat, zeer netjes verpakt, goede zorg voor ophangsysteem, prima communicatie met medewerker van werk aan de muur over leverdatum ,echt fijne ervaring en aanbeveling
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Service die je bij een 5sterren hotel verwacht
Nadat helaas mijn aluminium kunstwerk kapot aankwam ben ik binnen 10 min terug gemaild. Alles werd geregeld. Er werd direct een nieuw kunstwerk gemaakt en het mail verkeer was erg vriendelijk en behulpzaam.
Na het vragen wat ik met het kapotte kunstwerk kan doen, werd me geadviseerd om het eventueel aan een non profit organisatie te geven. Die zijn hier vaak erg blij mee. Dit vind ik ook een mooi initiatief in plaats van het weg te laten gooien.
Al met al zou ik iedereen willen aanraden om hier zijn kunstwerk te kopen vooral omdat de service (als er iets mis gaat) gewoon subliem is.
Wat een geweldig bedrijf zo blij met jullie
2 bestellingen geplaatst de correspondentie die dan volgt van werk aan de muur naar de klant is echt uniek.
Geeft een gevoel van grote betrokkenheid.
Mooi man kwaliteit ten top.
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.
Prima verzorgd
Ik werd steeds op de hoogte gehouden . Leuk ook, de achtergrondinformatie over de maker.
Er wordt snel gereageerd op vragen en men komt zelf ook met ideeën en tips. Het eindresultaat van het akoestische doek is heel mooi geworden.
Wat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
Topservice
Het werk was zeer mooi en hoogstaand afgewerkt.
Had gevraagd om een snelle levering, en dit werd tot in de puntjes geregeld.
Fantastisch!
Tijdens het uitpakken van het geleverde produkt bleek deze licht beschadigd te zijn. Werkaandemuur heeft dit keurig opgelost door een nieuw doek te verzenden. Het eerder geleverde doek mocht ik behouden/ weggeven.
Geweldig
Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.