Over ‘Supermaan boven de Hochheideturm’ van Birgit Göbel
De supermaan van 27.04.2021 rond 6.00 uur 's morgens boven de hoge heidetoren in het licht van de opkomende zon.
Het beeld is gemaakt van twee foto's, die enkele minuten na elkaar zijn genomen met dezelfde instellingen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hallo,
Ik ben opgeleid als medisch-technisch assistente en in 2009 ben ik mijn eigen bedrijf als fotograaf begonnen in mijn woonplaats Willingen in het Sauerland.
Ik heb een kleine fotostudio aan huis waar ik klassieke portret- en familiefoto's maak, maar ook productfoto's. Daarnaast hou ik van trouw- en evenementenfotografie.
Verder heb ik me gespecialiseerd in hotel- en vakantieappartementenfotografie en maak ik ook sferische panorama's.
