Potloodtekening (6B)
Ik ben Cynthia Jansen en ben geboren op 3 maart 1995.
Ik volg de opleiding Mediadeveloper.
Mijn hobby's zijn piano/keyboard/gitaar spelen, tekenen, fotograferen en photoshoppen.Ik hou me vooral graag bezig met creatieve dingen bedenken en maken :)
Imagination is the beginning of creation!..
Lees verder…
Persoonlijke benadering Actief meedenken in oplossingen
Bedankt voor de goede en snelle service! En wat is de prent leuk! Ben er heel blij mee! Jeannette.
Werk vandaag ontvangen, en niks op aan te merken. Top!
geweldig
Goede verzending, prachtig exemplaar
fantastisch !
Het was even slikken toen ik de prijs zag maar het is meer dan de moeite waard, wat een prachtige print aan mijn woonkamermuur ! En ruimschoots op tijd en goed ingepakt geleverd.
Ontvangst op lokatie in Haarlem prima
Via Internet aan het adres gekomen en een mooi exemplaar uitgezocht.
In de winkel werden we prettig te woord gestaan en geadviseerd. We zijn zeer tevreden over het resultaat en zullen jullie aanbevelen!
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Enorme keuze aan hoogwaardige kunstreproducties
Mooie kwaliteit canvas prints.
Zorgvuldig verpakt, en op de geplande dag bezorgd.
Goed geregeld
Duidelijke website, veel keuze, redelijk snelle levering, goede communicatie. Maakt de belofte goed waar
Geweldig goed geregeld allemaal.??
Contact van begin tot eind perfect en alles goed verlopen.Kwaliteit is mooi en goed.
weer een "'Werk aan de Muur"" besteld en weer perfect !
veel keuze; met zorg gemaakt en goed verpakt bezorgd. ook wordt je steeds op de hoogte gehouden over status voortgang
Topservice
Het werk was zeer mooi en hoogstaand afgewerkt.
Had gevraagd om een snelle levering, en dit werd tot in de puntjes geregeld.