Een gele parkiet is neergestreken in de bloemen van een boeket.
Dit wonderlijke stilleven is een digitaal vervaardigde collage van diverse werken van oude meesters.
Vrolijke, klassieke kunst, op zwarte achtergrond.
De stylisten van Werk Aan de Muur noemen mijn stijl “Kunst met een Knipoog”. En daar ben ik het helemaal mee eens. Het leven is al serieus genoeg, nietwaar? ;-)
Ik maak voornamelijk surrealistische werken en collages, want daar kan ik mijn creativiteit en mijn tomeloze fantasie zo heerlijk..
Lees verder…
Goede service
Ik heb een mooi canvas schilderij besteld , contact hierover was snel en prettig , ben er erg blij mee en hij hangt fantastisch, ook danks zij get tv programma verliefd op je huis hebben wij dit schilderij aan geschaft.
veel keuze, goede service, uitstekende bezorging, goede uitleg over verschillende materialen, snel contact via whatsapp
Ben zeer tevreden over het bestelde werk. Ziet er precies uit wat ik verwacht had.
Service uitstekend
Na de bestelling uitstekend op de hoogte gehouden van het productieproces via mail.
De kwaliteit is echt top! Zowel de afruk van de foto als ook het materiaal om het op te hangen. Ik ben erg tevreden! Ook handig dat je met de app alles al op voorhand kunt uitproberen!
Boven verwachting
Wij zijn heel blij met onze aankoop. Goede kwaliteit, prachtige kleuren, snelle en vriendelijke service.
Er zaten een paar kleine beschadigingen op het staal. Dit kwam door een druk van de ophanglijst. Het is niet eens zeker of dit niet zelfs door de vervoerder kwam. Toch komt er meteen een nieuwe. Ik geef zelden recensies omdat vaak zaken aan verwachtingen voldoen en men zelden nog verder gaat. Werkaandemuur gaat wel degelijk verder. Enorme super service
top!
Deskundig advies waardoor de afbeelding die ik aanleverde resulteerde in een prachtige wand,
Mooi doek, makkelijk in elkaar te zetten!
Prachtig schilderij. Precies, zoals aangegeven, erg goed verpakt verzonden. Prijs-kwaliteit klopt aks een bus
helemaal blij aan de muur
Hadden 25 jaar iets boven de bank hangen waren daar zeer aan gehecht nu nu pianotafreel hopelijk weer 25 jaar blij mee heel mooi aan de muur Gr John/Jacq
Het bedrijf -Werk aan de Muur- levert goed werk tegen een sympathieke prijs. Voor mij waren er twee belangrijke plussen: Ze hebben een goede en overzichtelijke site, waarbinnen ik probleemloos zelf mijn werkaandemuur kon samenstellen. Mooie extra plus: Bij iedere keuze of verandering, die je in hun digitale werkomgeving maakt, zie je gelijk wat de (herberekende) kosten zijn. En ik vond de communicatie prettig en adequaat: snel, vriendelijk en ter zake kundig. Er werd nl met mij overlegd over een door hen voorgestelde bewerking van mijn werkaandemuur opdat het resultaat nóg beter zou zijn. Daarnaast hadden we goed contact over de levering.