Over ‘The classic Harley Davidson’ van Bekiekhet.nl
De foto van deze "biker" is genomen tijdens Racident oldtimerrace in Zwolle. Een jaarlijks terugkomend event voor klassieke oldtimers.
Naast alle 4 wiel aangedreven olditmers was deze tweewieler een heerlijke afwisseling.
Mooi gevangen in het licht op het randje van de overgang naar schaduw. Ik hier heb bewust gekozen voor een…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn fotografie is meegegroeid met wie ik ben. Wat ooit begon als het vastleggen van momenten, is nu een persoonlijke en creatieve zoektocht naar beelden die raken. Ik werk met emotie, sta dichtbij mensen en verhalen die ik fotografeer. Elk beeld ontstaat vanuit passie – met oog voor detail, sfeer en emotie.
Bezoek shop
