The danger of being ridiculous

van Feike Kloostra

- Werkcode: 135 977

Feike Kloostra over The danger of being ridiculous

2015, Mixed media digital collage made from elements of my scrapbooks.
The danger of being ridiculous vind je in de categorieën Collage, Contemporary, Digitale Kunst, Illustraties, Popart en Typografie.
Feike Kloostra profielfoto

Dit werk wordt aangeboden door Feike Kloostra

Mijn werk omschrijft zich het beste als ‘Mash-up Pop Art’. Ik breng werelden samen in een nieuw beeld. Net als een muzikale mashups maar in mijn geval nog veel breder. Een oude comic samen met een regel uit een film, een reclamebeeld uit de jaren tachtig samen met een songtekst van nu. Alles wat me visueel en muzikaal inspireert zie je als een remix terug in al mijn werk. Vaak ligt de basis in een handgemaakt werk (collage, stencils, spuitbus etc.) waarna ik alle digitale technieken gebruik om dingen nog wat meer te laten knallen. Graag een werk in opdracht of aanpassing in een bestaand werk? Mail me op kloostra@gmail.com en we komen er vast uit!

Alle werken van Feike Kloostra


Meer weten over Feike Kloostra?
Lees het verhaal achter de beeldmaker!


Waarom je kiest voor The danger of being ridiculous als Art Frame

  • We kregen het thuis als een pakket die we nog in elkaar moesten zetten. Ik zag daar wel tegenop maar het ging super makkelijk. En het doek hangt mooi en strak. Wij zijn super tevreden klanten!
  • Modern alternatief voor canvas
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie

The danger of being ridiculous van Feike Kloostra

Koop de illustratie The danger of being ridiculous van Feike Kloostra op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en Art Frame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 135 977
Kies het materiaal Meer info
Art Frame
Kies opties Speciale wens?
Voer zelf een maat in…
128,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden