Over ‘Top van Salzburg’ van Anita van Hengel
Het prachtige uitzicht vanaf de "Top of Salzburg" op 3029 meter hoogte op de Kitzsteinhorn. Je gaat eerst met een aantal liften omhoog, vervolgens loop je door een tunnel naar de andere kant van de berg, en eenmaal buiten wacht dit uitzicht met besneeuwde bergtoppen op je.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hoi, ik ben Anita. Ik hou van fotograferen in de natuur. De camera die ik hierbij gebruik is de Nikon D90. Fotograferen in de natuur is voor mij rustgevend, en haalt me even helemaal uit de drukte van het werk en het leven in de stad.
Mijn favorieten types fotografie zijn macro en landschap, en ik hou er van om kleurrijke foto's te maken.
