Over ‘Trouble’ van Lucienne van Leijen
Grafiek, vooral de oneffenheden ervan, de zogenaamde foutjes die er in kunnen sluipen, de dirty look, ik hou ervan. Maar ook de connectie in mijn hoofd met stripverhalen, met POP Art, met de jaren 70.
Hoe dan ook, dit portret, deze lino snede, mag oneffen zijn. Trouble in her mind...
(origineel op A5 formaat)
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
De portretten van Lucienne van Leijen
A portrait a day keeps the doctor awayHet maken van vrouwenportretten heb ik mijn hele leven gedaan. Het moet gewoon gebeuren. Alle emoties, ervaring, verwerking, inspiratie en verwondering krijgt bij mij vorm via portretten van vrouwen. Schilderijen, tekeningen, prints, mixed media, digitaal werk, alles kan voorkomen. Ik heb mijn eigen onderneming: KunstZinnigeOplossingen. Naast het zelf kunst maken, geef ik creatieve lessen en workshops.
Bezoek shop
