Over ‘Tulpen stilleven’ van Iris Fitsch
Tijdens de winter kreeg ik corona en moest ik verplicht in quarantaine blijven. Maar voor een creatief persoon is dat soms heel moeilijk.
Ik verveelde mij na een aantal dagen, en kreeg, met het bezorgen van de boodschappen, een bosje tulpen, voor de zieke.
De dagen duurde maar en duurde maar.. Maar toch waren de tulpen wel iets…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Iris Fitsch, 29 jaar en ben een parttime fotograaf. Ik woon in Arnhem.
Ik ben vaak te vinden in de omliggende natuurgebieden. Sinds een aantal jaar ben ik ook meer gaan doen met de analoge camera, waarmee ik het liefst fotografeer in het zwart wit. Ik ontwikkel deze rolletjes ook zelf.
Door de analoge fotografie ben ik meer de stedelijke gebieden ingetrokken, omdat ik mezelf wou uitdagen tot mooie composities en een nieuwe tak van fotografie.
Ik haal…
