Vanitas Stilleven met Zelfportret, Pieter Claesz uit de oude meesters collectie

Koop Vanitas Stilleven met Zelfportret, Pieter Claesz als reproductie geprint op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
2 Kies extra opties
Met of zonder lijst?
Totaalprijs
418,- - %
Of betaal 3x 139,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 488469
Vanitas Stilleven met Zelfportret, Pieter Claesz van Meesterlijcke Meesters
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 488469 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.475 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Vanitas Stilleven met Zelfportret, Pieter Claesz’

Verschillende voorwerpen liggen op het tafelblad van een houten tafel die tegen een donkere achtergrond diagonaal in het beeld uitsteekt. De reflectie in de glazen bol toont de schilderskamer waarin hij voor zijn ezel zit. In het midden van de foto staat een Vlaamse viool met een kikkerstrijkstok op een stapel boeken vanwege de dubbele randinleg. Rechts ervan staan een schedel en een gevallen Romein met een ingegraven schacht, daarnaast een gebroken walnoot. Achter het muziekinstrument bevindt zich een olielamp, linksvoor een klok met slagwerk. Een inktpot, een penpunt en een lederen etui zijn er omheen gegroepeerd. De sleutel van de klok en het schrijfgerei steken boven de rand van de tafel uit.

Ontdek ons acrylglas

Kunstprints met diepte op acrylglas

Ontdek de luxe van een kunstprint achter zwaar acrylglas, waar elk detail tot leven komt met een ongeëvenaarde dieptewerking.

  • Haarscherpe prints
  • Stevig en duurzaam
  • Zwevende elegantie
  • Verfijnde afwerking
Meer over acrylglas
4,8/5
Sluiten