Een rondvaart rondom kasteel Himeji in Japan.
Mijn naam is Laura de Braij-Schram, partime fotograaf en getrouwd met mijn lieve
man Patrick en ik woon in het altijd gezellige Zandvoort.
Liefde en romantiek zijn twee prachtige dingen waar niemand zonder kan! En daar wordt ik
oprecht blij van.
Dit maakt mij ook tot een gepassioneerd fotograaf, omdat ik mijn..
Lees verder…
De keuze is heel groot. Ze beloven wat ze doen: verzending, leverijd, prima verpakking!
Perfecte service en zeer mooi resultaat van onze bestelling
Onze bestelling werd zeer goed opgevolgd en het resultaat is prachtig. Wij kunnen Werk aan de Muur ten zeerste aanraden.
Prachtig materiaal, super verpakt aangeleverd! Klasse
Prima werk, alles uitstekend samengesteld en verpakt!
Had spoed levering nodig. Exact geleverd volgens afspraak. Het resultaat is geweldig!!!
Mooi werk dat in goede orde werd ontvangen. ??☀️
Goed advies en perfect afgehandeld
Bestelling gedaan met een zwart frame. Werden keurig gebeld daar we een licht doek hadden. De kans op doorschijnen was aanwezig. Men gaf suggestie om een dikker doek te nemen (geen meerprijs) en dat in dat geval de isolatie niet heel veel zou toevoegen. Overall perfect advies, meedenken en goedkoper alternatief. Echt top!
Prima
Prachtig schilderij, netjes en zorgvuldig verpakt geleverd. Op tijd voor het jubileum van mijn ouders.
(Translated by Google) Fast delivery. Very happy with it (Original) Snelle levering. Erg blij mee
(Translated by Google) Very nice work. Shipping was very neat and well packed. Recommended! (Original) Zeer mooi werk. Verzending was zeer verzorgd en goed verpakt. Een aanrader!
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Prachtig
Mooie ervaring met dit bedrijf, vriendelijk en mooie kwaliteit en sortering
Top kwaliteit!
Superblij met kunstwerk. Goed advies gehad over het canvas doek en de afwerking aan de zijkanten. Verpakking is enorm stevig en hierdoor zal het vrijwel nooit beschadigen onderweg. Het was een klusje om het uit te pakken ;). Afwerking van het canvas is erg mooi, een soort zijdeglans. Geen typische canvas structuur te zien zoals je dat wel eens bij goedkopere versies ziet. Niet dat deze erg duur is. Prijs-kwaliteit verhouding is zeer goed.